_1496773302.jpg

Kapsar Hurdacılık olarak Ankarada hurda alan  firmalar arasında ve Geri Dönüşüm Sektöründe yıllarını vermiş tecrübeli kadrosuyla Ankaranın en bilinen firmaları arasındayız. 

Hurda ile ilgili her türlü alım satım işlerinizle yakından ilgilenir, size memnun kalacağınız bir hizmet sunarız.

Birçok hurda alım satım noktamız bulunmaktadır. Böylelikle dinamik kadromuz sayesinde sizlere istediğiniz an, isteiğiniz zaman, istediğiniz şekilde en kısa sürede ulaştırır.

Hurda alım satım işi önemli bir detaydır , çünkü günümüzde hurdalar git gide çoğalmaktadır hem çevre kirliliğini önlemek hemde sizi memnun bırakabilmek için bu işi en ince, en hassas noktalarına kadar yaparız.

Müşterimiz ile diyalogtan sonra, personelimiz müşterimize giderek metalleri yerinden alır ve hassas kantarımızla tarttıktan sonra nakit olarak değerinden alırız.

Birçok hurda çeşitlerinde hizmet vermekteyiz. Bunlardan bazıları: Alümiyum, Alüminyum Talaş, Matbaa Kalıbı, Alüminyum Tel, Alüminyum Jant, Bakır, Hurda Kablo, Paslanmaz Çelik, Çinko, Akü, Kurşun, Hurda, Demir ve Talaştır.

 

Size bir telefon kadar yakınız

 

Telefon: 0312 394 61 31

Gsm:      0533 277 98 20

 

Ankara Hurda, Ankara Hurdacı, Ankara Hurdacıları, Ankara Hurdacılar, Hurdacı Ankara, Ankarada Hurda Alanlar, Ankarada Hurda Alan Firmalar,

Altındağ hurda alımı, Ayaş hurda alımı, Bala hurda alımı, Beypazarı hurda alımı, Çamlıdere hurda alımı, Çankaya hurda alımı, Çubuk hurda alımı, Elmadağ hurda alımı, Güdül hurda alımı, Haymana hurda alımı, Kalecik hurda alımı, Kızılcahamam hurda alımı, Nallıhan hurda alımı, Polatlı hurda alımı, Şereflikoçhisar hurda alımı, Yenimahalle hurda alımı, Gölbaşı hurda alımı, Keçiören hurda alımı, Mamak hurda alımı, Sincan hurda alımı, Kazan hurda alımı, Akyurt hurda alımı, Etimesgut hurda alımı, Evren hurda alımı, Pursaklar hurda alımı,

Hakkımızda

Müşteri odaklı ticareti temel alarak, çalışanları ile katılımcı, karşılıklı güvene dayalı, müşterilerimize sürekli en iyi kalitede ürün ve hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.Müşterilerimize Devamı

Hizmetlerimiz

İletişim Bilgilerimiz

  1. Adres: İvedik Org. San. Bölgesi 1380. Cadde No:20 Yenimahalle / ANKARA
  2. Telefon: 0 312 394 61 31
  3. Telefon: 0 533 277 98 20
  4. E-posta: info@kapsarmetalhurdacilik.com
whatsapp